Katalogový list č. ELZLOS0502606
| Název: | OBO 7404860 Přístrojový kryt AIKA DAT 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502606 |
| EAN: | 2049993960333 |
| Kód dodavatele: | 7404860 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Funkce: | ostatní |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |