Katalogový list č. ELZLOS0502603
| Název: | OBO 7404848 Plné víko AIKA D 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502603 |
| EAN: | 2049993960302 |
| Kód dodavatele: | 7404848 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |
| Název: | OBO 7404848 Plné víko AIKA D 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502603 |
| EAN: | 2049993960302 |
| Kód dodavatele: | 7404848 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |