Katalogový list č. ELZLOS0502600
| Název: | OBO 7404836 Plné víko AIKA AD 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502600 |
| EAN: | 2049993960272 |
| Kód dodavatele: | 7404836 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Funkce: | ostatní |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |