Katalogový list č. ELZLOS0502574
| Název: | OBO 7404708 Spodní díl kanálu AIKU 20070 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502574 |
| EAN: | 2049993960012 |
| Kód dodavatele: | 7404708 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 200 mm |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Výška: | 70 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Materiál: | ocel |