Katalogový list č. ELZLOS0502524
| Název: | OBO 7404412 Forma pro vytvoření dutiny SK HB 245X245 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502524 |
| EAN: | 2049993959511 |
| Kód dodavatele: | 7404412 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 290 mm |
| Délka: | 290 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Tvar: | čtverec |