Katalogový list č. ELZLOS0502523
| Název: | OBO 7404408 Forma pro vytvoření dutiny SK HB R305 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502523 |
| EAN: | 2049993959504 |
| Kód dodavatele: | 7404408 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 345 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Průměr: | 305 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Tvar: | kruh |