Katalogový list č. ELZLOS0502522
| Název: | OBO 7404404 Forma pro vytvoření dutiny SK HB R275 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502522 |
| EAN: | 2049993959498 |
| Kód dodavatele: | 7404404 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 345 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Průměr: | 275 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Tvar: | kruh |