Katalogový list č. ELZLOS0502521
| Název: | OBO 7404400 Forma pro vytvoření dutiny SK HB R215 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502521 |
| EAN: | 2049993959481 |
| Kód dodavatele: | 7404400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 345 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Průměr: | 215 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Tvar: | kruh |