Katalogový list č. ELZLOS0502495
| Název: | OBO 7404220 Příložný profil podl. krytiny OKA BA4 3 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502495 |
| EAN: | 2049993959221 |
| Kód dodavatele: | 7404220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 4 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7404220 Příložný profil podl. krytiny OKA BA4 3 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502495 |
| EAN: | 2049993959221 |
| Kód dodavatele: | 7404220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 4 mm |
| Délka: | 2400 mm |