Katalogový list č. ELZLOS0502472
| Název: | OBO 7404018 Koncový uzavírací díl SES 35037 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502472 |
| EAN: | 2049993958996 |
| Kód dodavatele: | 7404018 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Název: | OBO 7404018 Koncový uzavírací díl SES 35037 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502472 |
| EAN: | 2049993958996 |
| Kód dodavatele: | 7404018 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 38 mm |