Katalogový list č. ELZLOS0502470
| Název: | OBO SES 25047 Koncový uzavírací díl 250x47mm Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502470 |
| EAN: | 4012195098911 |
| Kód dodavatele: | 7404010 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Název: | OBO SES 25047 Koncový uzavírací díl 250x47mm Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502470 |
| EAN: | 4012195098911 |
| Kód dodavatele: | 7404010 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 48 mm |