Katalogový list č. ELZLOS0502468
| Název: | OBO 7404002 Koncový uzavírací díl SES 25027 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502468 |
| EAN: | 2049993958958 |
| Kód dodavatele: | 7404002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Název: | OBO 7404002 Koncový uzavírací díl SES 25027 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502468 |
| EAN: | 2049993958958 |
| Kód dodavatele: | 7404002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 28 mm |