Katalogový list č. ELZLOS0502467
| Název: | OBO 7403988 Koncový uzavírací díl SES 19047 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502467 |
| EAN: | 2049993958941 |
| Kód dodavatele: | 7403988 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Název: | OBO 7403988 Koncový uzavírací díl SES 19047 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502467 |
| EAN: | 2049993958941 |
| Kód dodavatele: | 7403988 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 48 mm |