Katalogový list č. ELZLOS0502466
| Název: | OBO SES 19037 Koncový uzavírací díl 190x37mm Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502466 |
| EAN: | 4012195098850 |
| Kód dodavatele: | 7403984 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Název: | OBO SES 19037 Koncový uzavírací díl 190x37mm Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502466 |
| EAN: | 4012195098850 |
| Kód dodavatele: | 7403984 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 38 mm |