Katalogový list č. ELZLOS0502411
| Název: | OBO 7402068 Víko přístrojové jednotky OKA DGR9 400 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502411 |
| EAN: | 2049993958385 |
| Kód dodavatele: | 7402068 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Název: | OBO 7402068 Víko přístrojové jednotky OKA DGR9 400 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502411 |
| EAN: | 2049993958385 |
| Kód dodavatele: | 7402068 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 800 mm |