Katalogový list č. ELZLOS0502392
| Název: | OBO 7401920 Přístrojový kryt OKA DAT 400 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502392 |
| EAN: | 2049993958194 |
| Kód dodavatele: | 7401920 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Název: | OBO 7401920 Přístrojový kryt OKA DAT 400 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502392 |
| EAN: | 2049993958194 |
| Kód dodavatele: | 7401920 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 800 mm |