Katalogový list č. ELZLOS0502303
| Název: | OBO 7400431 Montážní víko DUF 350-3 DAT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502303 |
| EAN: | 2049993957302 |
| Kód dodavatele: | 7400431 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 383 mm |
| Šířka: | 383 mm |
| Materiál: | ocel |
| Tloušťka materiálu: | 4 mm |