Katalogový list č. ELZLOS0502284
| Název: | OBO S2 25028 Podlahový kanál 2 komorový 2000x250x28 Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502284 |
| EAN: | 4012195089285 |
| Kód dodavatele: | 7400312 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Materiál: | ocel |
| Počet přihrádek: | 2 |