Katalogový list č. ELZLOS0502185
| Název: | OBO 7196284 Oblouk 90° RB 90 630 FT SO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502185 |
| EAN: | 2049993956121 |
| Kód dodavatele: | 7196284 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva: | bez |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová šířka: | 300 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |