Katalogový list č. ELZLOS0502059
| Název: | OBO 6417938 Nástěnný výložník AWSS 101 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502059 |
| EAN: | 2049993954868 |
| Kód dodavatele: | 6417938 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 1010 mm |
| Provedení: | nástěnný držák |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Výška: | 391 mm |
| Nosnost: | 6 kN |