Katalogový list č. ELZLOS0500535
| Název: | OBO KSR60060 Ochranný kroužek pro kanál LKM 60x60mm šedá Polyvinylchlorid PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500535 |
| EAN: | 4012196019076 |
| Kód dodavatele: | 6249850 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 64 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Délka: | 21 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |