Katalogový list č. ELZLOS0500438
| Název: | OBO 6200517 Kabelový žebřík LG 450 NS 3 FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500438 |
| EAN: | 2049993938653 |
| Kód dodavatele: | 6200517 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |