Katalogový list č. ELZLOS0500427
| Název: | OBO SKL-SA70DRW Kryt spoje, 70mm, čistě bílá Polyvinylchlorid, PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500427 |
| EAN: | 4012196156559 |
| Kód dodavatele: | 6199281 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Hloubka: | 20 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Dekorace: | bez |