Katalogový list č. ELZLOS0500413
| Název: | OBO SKL-A50DRW s kartáčovou lištou, 50mm, čistě bílá Polyvinylchlorid, PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500413 |
| EAN: | 4012196119615 |
| Kód dodavatele: | 6199133 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Úhel.: | 90-90 ° |
| S kobercovým okrajem: | ne |
| Dekorace: | bez |