Katalogový list č. ELZLOS0500409
| Název: | OBO 6199103 Kanál s patkovou lištou SKL-50DRW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500409 |
| EAN: | 2049993938363 |
| Kód dodavatele: | 6199103 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ne |