Katalogový list č. ELZLOS0500400
| Název: | OBO WDK HI100230RW Kryt vnitřního rohu pro kanál WDK 100x230mm čistě bílá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500400 |
| EAN: | 4012195042662 |
| Kód dodavatele: | 6192118 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Výška: | 100 mm |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 230 mm |
| Barva: | čistě bílá |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |
| Úhel.: | 90-90 ° |
| Typ upevnění: | Přicvaknutí |