Katalogový list č. ELZLOS0500315
| Název: | OBO 6117408 Zaslepovací kryt 1/1 modul ADP-B AL1 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500315 |
| EAN: | 2049993937427 |
| Kód dodavatele: | 6117408 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | hliník |
| Textové pole: | ne |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | ostatní |
| Šířka: | 45 mm |
| Hloubka: | 9 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ostatní |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Počet jednotek: | 0 |
| Typ povrchu: | matné |
| Směr montáže: | vodorovné |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ne |
| Počet horizont. jednotek: | 0 |
| Počet vertikál. jednotek: | 0 |