Katalogový list č. ELZLOS0500150
| Název: | OBO 6108182 Prodlužovací vedení VL-3Q2.5 8 W |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0500150 |
| EAN: | 2049993935775 |
| Kód dodavatele: | 6108182 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Bez halogenů: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Celková délka: | 8000 mm |