Katalogový list č. ELZLOS0499978
| Název: | OBO 6098827 Odbočný díl WRAA 162 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499978 |
| EAN: | 2049993934051 |
| Kód dodavatele: | 6098827 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Kabelový šířka zásobníku: | 200 mm |
| Vnitřní poloměr: | 500 mm |
| Kabelová výška: | 160 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ano |