Katalogový list č. ELZLOS0499913
| Název: | OBO 6045251 Kabel. žlab dle námořní normy MKR 15 250 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499913 |
| EAN: | 2049993933405 |
| Kód dodavatele: | 6045251 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Materiál: | ocel |
| S krytem.: | ne |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |