Katalogový list č. ELZLOS0499909
| Název: | OBO 6040314 Odbočný díl RAA 305 FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499909 |
| EAN: | 2049993933368 |
| Kód dodavatele: | 6040314 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová výška: | 35 mm |
| Kabelový šířka zásobníku: | 50 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |