Katalogový list č. ELZLOS0499863
| Název: | OBO 6006458 Mřížový žlab GRM GRM-T 55 500 G |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499863 |
| EAN: | 2049993932903 |
| Kód dodavatele: | 6006458 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | ostatní |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Materiál: | ocel |
| Povrchová ochrana: | galvanický pozink |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Tvar profilu: | tvar U |
| Průměr drátu: | 4,8 mm |
| Bezšroubová spojka: | ano |