Katalogový list č. ELZLOS0499835
| Název: | OBO 6001059 Mřížový žlab GRM GRM 55 600 F |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499835 |
| EAN: | 2049993932620 |
| Kód dodavatele: | 6001059 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |