Katalogový list č. ELZLOS0499770
| Název: | OBO 5094703 SurgeController V20 V20-C 1-385 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0499770 |
| EAN: | 2049993931975 |
| Kód dodavatele: | 5094703 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Dálková signalizace: | ne |
| Svodový proud (8/20): | 20 kA |
| Napětí AC: | 350 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí AC: | 385 V |
| Signalizace na přístroji: | optické |