Katalogový list č. ELZLOS0482458
| Název: | OBO S2 19028 Podlahový kanál 2 komorový 2000x190x28 Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0482458 |
| EAN: | 4012195089254 |
| Kód dodavatele: | 7400300 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Šířka: | 190 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Materiál: | ocel |
| Počet přihrádek: | 2 |