Katalogový list č. ELZLOS0480517
| Název: | Vnitřní roh OBO SKL-I50DBU 50mm, buk, Polyvinylchlorid, PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0480517 |
| EAN: | 4012196100057 |
| Kód dodavatele: | 6199128 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Materiál: | plast |
| Úhel.: | 90-90 ° |
| S kobercovým okrajem: | ne |
| Dekorace: | buk |