Katalogový list č. ELZLOS0477977
| Název: | OBO SLG 460 NS 6 FS Kabelový žebřík těžký NS 45x600x6000 Ocel pásově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0477977 |
| EAN: | 4012195063872 |
| Kód dodavatele: | 6200635 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Použitelný průřez: | 20800 mm2 |
| Hmotnost: | 3,54 kg/m |