Katalogový list č. ELZLOS0465655
| Název: | OBO 7407324 Přístrojová vložka GB3 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0465655 |
| EAN: | 2050000021398 |
| Kód dodavatele: | 7407324 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 36 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Délka: | 208 mm |
| Materiál: | polyamid (PA) |