Katalogový list č. ELZLOS0455170
| Název: | OBO 7190158 Kabelový žlab SKS SKS 640 FT SO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0455170 |
| EAN: | 4012196014897 |
| Kód dodavatele: | 7190158 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Šířka: | 400 mm |
| Barva: | bez |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ano |