Katalogový list č. ELZLOS0454960
| Název: | OBO 6207928 Kab. žebř. se zach. funkčnosti SL 620 VSF F |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454960 |
| EAN: | 4012196705559 |
| Kód dodavatele: | 6207928 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Šířka: | 200 mm |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Rozteč středových příček: | 150 mm |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Typ bočního nosníku: | profil (otevřené) |
| Použitelný průřez: | 9800 mm2 |
| Hmotnost: | 4,09 kg/m |