Katalogový list č. ELZLOS0454938
| Název: | OBO 6199202 Kanál s patkovou lištou SKL-70DRW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454938 |
| EAN: | 4012196154098 |
| Kód dodavatele: | 6199202 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Hloubka: | 20 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ne |