Katalogový list č. ELZLOS0454885
| Název: | OBO 6178201 Propojovací kanál LK4 N 60015 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454885 |
| EAN: | 4012196004850 |
| Kód dodavatele: | 6178201 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Barva: | kamenná šedá |
| Flexibilní: | ne |
| S krytem.: | ano |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Šířka štěrbiny: | 5 mm |