Katalogový list č. ELZLOS0454825
| Název: | OBO 6150756 Nástěnný a stropní kanál WDK10020CW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454825 |
| EAN: | 4012196098170 |
| Kód dodavatele: | 6150756 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 20 mm |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Barva: | krémově bílá |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Číslo RAL: | 9001 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |