Katalogový list č. ELZLOS0454813
| Název: | OBO 6150284 Minikanál s lepicí fólií WDKMD12RW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454813 |
| EAN: | 4012196493036 |
| Kód dodavatele: | 6150284 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | čistě bílá |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 12,5 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | samolepící |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |