Katalogový list č. ELZLOS0454810
| Název: | OBO 6150187 Minikanál s lepicí fólií WDKMD17CW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454810 |
| EAN: | 4012196097753 |
| Kód dodavatele: | 6150187 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 17 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Barva: | krémově bílá |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | samolepící |
| Číslo RAL: | 9001 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |