Katalogový list č. ELZLOS0454560
| Název: | OBO MKS 605 FT Kabelový žlab MKS, děrovaný, 60x50x3000, Ocel, žárově zinkováno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454560 |
| EAN: | 4012196387854 |
| Kód dodavatele: | 6055516 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Materiál: | ocel |
| S krytem.: | ne |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Provedení: | bez spojky |
| Montážní otvory NATO: | ne |
| Použitelný průřez: | 2800 mm2 |