Katalogový list č. ELZLOS0454438
| Název: | OBO 6026826 Nástěnný a stropní kanál WDK30030CW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454438 |
| EAN: | 4012196333011 |
| Kód dodavatele: | 6026826 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Barva: | krémově bílá |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Číslo RAL: | 9001 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |