Katalogový list č. ELZLOS0454416
| Název: | OBO 6025420 Nástěnný a stropní kanál WDK40040BR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454416 |
| EAN: | 4012196028931 |
| Kód dodavatele: | 6025420 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | hnědá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Číslo RAL: | 8014 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |