Katalogový list č. ELZLOS0454408
| Název: | OBO 6025021 Nástěnný a stropní kanál WDK15030BR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454408 |
| EAN: | 4012196332892 |
| Kód dodavatele: | 6025021 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | hnědá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Výška: | 17,5 mm |
| Číslo RAL: | 8014 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |