Katalogový list č. ELZLOS0454393
| Název: | OBO 6022057 Nástěnný a stropní kanál WDK60230GR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0454393 |
| EAN: | 4012196638895 |
| Kód dodavatele: | 6022057 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 230 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Barva: | kamenná šedá |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Číslo RAL: | 7030 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |